Čtvrtletní práce prvního stupně

Čtvrtletní práce

Sobota- Nijak jsem se na písemku nepřipravoval, přece to nemůže být tak hrozné…

Neděle – Jak říkám, nepřipravoval jsem se..

Pondělí – Den D, už ráno jsem byl vystrašený. Je posledních pár minut do konce přestávky. Přemýšlím, jestli to mé Nepřipravování nebyla chyba….Bum a je to tu. Paní učitelka nám rozdala testy – čtvrtletky.

Místy byly lehké, místy naopak těžké. Někde doplňování i nebo y, místy podtrhávání slov, prostě klasika. Tohle můžete vidět v jakémkoliv testu, ba i v obyčejném cvičení, když jsem to odevzdával, připomínalo mi moje tělo třesoucí se želé…..pak už jsme to neviděl. Budu doufat, že to dopadne dobře.

A je tady úterý…

Zdál se mně sen. Nejdříve jsem viděl svůj test, dostal jsem jedničku! Když jsme se ho ale dotknul, rozmazal se a zmizel. Vše zčernalo. Najednou jsem viděl cestu. Co se asi může stát ?? Když tu náhle začaly padat ostatní testy. Byla na nich jména. No jo, ale to byla jména mých kamarádů a ještě měly všichni pětky! Probudil jsem se. Bylo ráno. Když jsem snídal, taťka mi řekl, že jsem dostal známku. A byla to jedničkaaa!!! Moji radost ale vymazala představa, co když bude sen skutečnost? Ne! To nemůže být pravda. Na to jsou ostatní moc chytří.

Závěr.

Když se píše písemka, dejte si co nejvíc záležet. Nepodceňujte přípravy, hodí se vždycky. A pokud už tu ošklivou známku třeba dvojku dostanete, tak nezoufejte, nikdo vás přece za uši tahat nebude….