Akce školní družiny

Sledujte nás na stránkách Google+

Den Země

Pro děti v ŠD jsme připravily hru ke „Dni Země“ – Chraňme přírodu. Děti plnily úkoly z oblasti ochrany přírody, třídění odpadu a otázky z naší flóry a fauny. Na závěr byla celá akce vyhodnocena a družstva odměněna.

Vyrábíme

Kartonové a papírové krabice většinou vyhazujeme, ale my jsme je v ŠD skvěle využily. Děti zapojily do práce svoji fantazii, dovednosti, zručnost a vytvořily nádherné stavby a hračky (domeček, sporák, kamion, tank, auto, garáž, dům, divadlo,…). Hotové výrobky si pak odnesly děti domů.

Talentmánie

Ve středu 24.ledna 2018 se konala ve školní družině „Talentmánie“, kde děti, za účasti svých rodičů, předvedly své talenty. Nechyběla ani porota, která rozhodně neměla jednoduchý úkol, neboť všechny zúčastněné děti předvedly svá vystoupení na jedničku. Tato akce se konala již 7. rokem a už nyní se těšíme na další.

Beseda s policií

Jak se mají děti chovat na silnici, jaké je to být policistou nebo co všechno udělat proto se jím stát….to všechno se děti dozvěděly na besedě s policií u nás ve školní družině.

Cesta za pokladem

Naučná stezka v přírodě – aneb hráli jsme šipkovanou.

Halloween

Podzimní čas ve školní družině věnovaný halloweenu.

Kouzelník

V říjnu jsme si užili doslova kouzelné odpoledne ve školní družině, kde pan kouzelník do svých kouzel zapojil i děti.

Setkání s olympioniky

Ve čtvrtek 15. března se naše děti ze školní družiny setkaly s olympioniky na náchodském náměstí. Mimo zajímavých informací o jízdě na bobu si také odnesly fotografie s podpisy obou olympioniků.

Bruslení

Již tradičně jsme zahájili bruslení a zimním stadionu pro prvňáčky. Děti si tak můžou každou středu užít hodinku na ledě.